Haunted Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haunted Academy

Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 De ce nu?!

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 4:33 am

Intra in dus.Scapa pe rand de haine.Poate ca doar boxerii negri mai erau.Se puse in genunchi in cabina de dus,parca isi spunea o rugaciune.Isi pleca capul firele dandu-i pe deasupra fetei.
Scanci.Picaturile ii intrau in ochi,ce senzatie,inspira adanc.


Last edited by J.Taylor on Tue Sep 01, 2009 5:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 4:52 am

Simti pelerina si noroiul amestecat cu sange atarnand greu pe pelerina
"Te rog spune-mi ca nu-i nimeni la dusuri" intra fara a mai verifica, avea capul plecat din usa simti aburii lovindu-i fata
"Shit, zi-mi ca esti fata" riidca privirea. Taylor
"Rahat!"
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:13 am

Cum cabina era acoperia de aburi si ep dinauntru si ep dinafara scoase o mana apucand un prosop pe care si-l puse in jurul taliei.Iesi.Isi lua un altul fara sa-si ridica priviiele cu care incepu sa se streaga in cap.
-Liz?! ridica din spranceana.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:15 am

-Mdah stii povestea cu tipa care cade de pe o bara in noroi pentru ca ploua afara si cauta o cabina de dus goala? Ofta si se intoarse cu spatele
-Imi cer scuze..., isi musca buza simtind lovitura de la picior
"Ma-sa!" scoase un scancet cand calca pe el
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:18 am

-Pai ..
Isi cauta hainele din priviei iar ochii i se oprira fix la corsetul decoltat al tinerei.
-Incurand .
ADauga:
-Va deveni goala ..
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:19 am

Ridica din umeri
-Nu mai conteaza, isi musca buza simtind cum piciorul ii cedeaza
"Ma-sa, de ce numai eu aleg sa stau cocatata pe bari?"
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:21 am

Isi trase jeansii negri pe el arucand camasa jos,brusc o trase pe tanra de incheietura maini,simtind contraxtul pielii ei reci cu cea a lui calda , o saruta apasat.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:25 am

-Mm, scoase un scancet miscandu-si degetele mainii care era in palma baiatului. Il simti lipit de ea insa nu se putu` abtinu, raspunse la sarut msicandu-si buzele dupa ale lui
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:38 am

Isi facu loc cu limba prin buzele sale impingand-o in cel mai aproapiat perete .. CErt era ca era ud acel perete ..
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:40 am

Mainile se stransera in pumni gemand surd cand piciorul ii se lovi de perete. Ii simti limba intre buze si le deschide foarte usor cat sa-i faca loc
"Ce dracu` fac?"
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:45 am

Mainile ii decurgeau lin si placut pe trupul fetei facand-o sa creada ca poate avea incredere in el.Pana acum se mentinea decat la saruturi .. Isi infiltra o palma in spatle fetei coborand mai jos,pe fund.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:47 am

Isi retrase capul
-Taylor..opreste-te...ii replica lasandu-si capul intr-o parte privind demoralizata un punct fix de pe podea. Il simtea lipit de ea, piciorul incordat, spatele ud, la dracu!
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:57 am

Dorea sa continue?! Sau sa nu se abata de la ce ii spusese tanara?! Prefera prima varianta ... Dar se calma putin si doar continua prin simplul gest de a-i saruta gatul.
-De ce?! ii atinse lobul stang.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:03 am

-Nu e bine, te rog...indeparteaza-te de mine, se foi putin si lovi robinetul de la apa rece, jetul lovindo in crestete, curatand hainele ei de sange si namol si udandu-i hainele acestea lipindu-se de ea
-Te rog, da-te la o parte
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:07 am

Ii respecta dorinta si se date dar inca nu plecase astepta .. sau poate nu, ca tanara sa termine cu dusul , intre timp isi lua un tricou alb pe el.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:08 am

opri apa rece cazand in fund in cabina de dus, isi prinse genunchiul, acoperit de blugi uzi, cu ambele maini scancind si injurand printre dinti
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:10 am

-Nu`i frumos sa injuri ..
Spuse auzindu-i vorbele,ironic. Tranti capacul wc-ului astfel sa poata sta.Ofta.Isi trecu mainile peste par in timp ce inghiti doua pastile.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:11 am

Isi arunca pelerina uda inafara cabinei de dus si pantaloni
-Tu n-ai injura cu as aceva? Rahat! Isi analiza piciorul cu pielea desfacuta si alsata in ambele parti si in rest vanata
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:12 am

-Nu prea ..
Mintea,evident.Mai mereu injura dar nu in prezenta unei 'doamne'.Prefera sa raman manierat in prezenta acestora.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:14 am

Zambi
-Vino sa vezi la ce ma refer, dadu la o parte perdeaua cabinei de dus, aratandu-i fabulosul picior cu rana ce se intindea pe toata tibia
-Interesant daca era mai adanca se vedea osul
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:16 am

Se apropie putin prefacandu-se ca ii analizeaza rana da' de unde?! Isi ridica priviele sarutand-o intr-o clipa.Se asez ainapoi pe capac,asteptand iesirea fabuloasa a lui Liz din cabina de dus.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:21 am

Trase perdeaua la loc oftand si-si facu fabulosul dus curatand rana si taind pielea ce atarna aiurea in partile. Mi-m luat prosopul, m-am sters mi-am tras tricoul alb s i larg pe mine ca si restul, luand hainele de piele, murdare pe brat.
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 6:42 am

Masina?! Unde era?! Afara..
-Vrei sa te duc cu masina?!
Inca isi pastra ipostaza de un gentelman desavarsit se ridica.O privi ca si cum nu ar fi acceptat un refuz.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:16 am

-Unde, suntem in campus, sau aici..replica oftand se apropie de el privindu-l in ochi. zambii scurt inchizand ochii. Se indeparta
-Daca tii neaparat poti sa ma duci pana in camera...ma doare cam tare piciorul
Back to top Go down
J.Taylor

J.Taylor


Posts : 45
Join date : 2009-08-30

De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 1:15 am

-'Doare..?! ' repeta pentru sine.
Se apleca pe ciuci si-i analiza tinerei rana..
-Frumos.replica ironic.Is indoi mana si in cateva gesturi o lua pe tanara in brate.
-Cum nu am fost niciodata la tine cam trebuie sa-mi indici unde sa te duc,ok?! o saruta scurt.
Back to top Go down
Sponsored content





De ce nu?! Empty
PostSubject: Re: De ce nu?!   De ce nu?! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
De ce nu?!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Haunted Academy :: Academy :: Dusurile-
Jump to: