Haunted Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haunted Academy

Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Noaptea in bar

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:47 am

Beau...imi inec tot amarul in bautura.Este a treia sticla de weesky pe care o beau.M-am saturat sa traiesc.Imi blestem zilele amare....
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:49 am

Il privea de undeva de pe un scaun alaturat barului. Ridica paharul de gin dandu-l peste cap.
-Doua motive fac un om sa bea atat supararea sau dorinta de a nu gandi
"Asta in cazul in care deja nu o fac" am zambit intr-un mod...pasiv, identic cu ochii mei reci...atintiti asupra unui punct de pe fata lui. Un punct pe care-l vedeam doar eu
Back to top Go down
Carol

Carol


Posts : 48
Join date : 2009-08-29

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:51 am

Carol veni in bar, asezandu-se automat la o masa si ducandu-si un moment privirea spre afara, zarind privelistea intunecata, in timp ce astepta pe ospatar.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:52 am

Am simtit ca ma priveste.Am zambit slab.Apoi mi-am lasat capul jos privind bautura.Am strans paharul in mana pana cand s-a spart.Imi privesc sangele....
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:59 am

Se impinse in scaunul de bar ajungang langa el. Ii lua mana intr`a ei zambind
-Mh...stii ca tu ai fi bun de pus intr-o pictura, ma rog mana ta cel putin, zambi si-i dadu drumul, indepartandu-se de el
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:02 am

Nu raspunse.
''Ce fata ciudata....ma rog,nu conteaza.''
Am strans pumnul din nou.Sangele curgea si mai furios....La dracu si cu tine acum.Mi-am luat banderola de la gat si mi-am bandajat mana strans.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:09 am

Ridica un al doilea pahar de gin privind inainte la un barman dragut, dezgustat de o viata inchisa intr-un bar de noapte in care dansatoarele zambeau si-si aratau vanataile de pe corp. De clientii unii beti, altii mai intregi dar rari. Il privea ceva mai adanc decat fizic. Nu-i pasa, ca sa fie sincera, daca el era acolo sau daca lipsea din peisaj, cu toate acestea probabil daca ar fi lipsit nu ar fi fost un peisaj intreg. Un bar fara barman... Zambi ducand paharul la gura. Ezita
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:12 am

M-am dus la baie si m-am spalat pe fata.Parca a trecut betia.Ce placere...Suferintele au reaparut una cate una.
Viata e o c***va si iubirea o t*r*a.ma asez din nou la masa privind dezamagit totul.
Nu exista prieteni,nu exista iubire.Exista doar durerea unui fiinte in lagarul mortii...
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:17 am

O clipa simti cum totul ingheata in loc. Nu mai exista nimic, nici baiatul dragut care ii tot turna gin, nici personajul cu mana sangeranda, nici cei ce tocmai intrau si ieseau. Doar un aer static si inchis. Ca aerul dintr-o camera de gazare.
Fosnete. Cand baiatul se intoarse, se uita la mana ei patate de sange. Lichidul rosu se picura pe tejghea. Aerul redeveni miscator dandu-si seama ca...exita intr-un vid material. Incepu sa se joace cu sangele pe tejghea: desena.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:21 am

O privesc.
''Oare cum este lumea ei?Tot de cacao ca a mea?M-as duce la masa ai.sa o intreb dar...nu are nici-un rost.''mi-am zis in gand privind in stanga si in dreapta.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:34 am

Terminasem "desenul" un ochi si multe litere. Ii placuse in totdeauna ca desenele ei sa contina ochi, dar ochi cu lacrimi rosii, daca nu ar fi rosii nu ar exprima ceea ce doreste ea. Isi indrepta spatele ridicand mana plina de lichid. O privi, o analiza cateva secunde indelungi si-o suctura inchizand ochii. Nu parea ca regreta ci ca simte cum se disperseaza sangele, cum se pierde ...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:36 am

Continui sa o privesc fara sa zic nimic.
''lume intunecata...exista si pentru mine o raza de lumina?''ma intreb dezamagit.
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:41 am

Isi ridica paharul de gin, acum sinceri fiind mai mult manjit de mana ei, si dadu jumatate din el pe gat. Il lasa jos privind pe tejghea cum fiecare lumina arucnata de reflector printre umbre spoeste umbra obiectelor. Isi aminti de ceea ce spunea un bun prieten de al ei
-O lumina puternica nu face decat sa faca umbrele mai pronuntate
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:45 am

Am auzit ce spune si m-am asezat la masa ei.
-Ai dreptate.Pentru mine nu exista lumina.Deranjez?
Back to top Go down
Autumn Elizabeth

Autumn Elizabeth


Posts : 155
Join date : 2009-08-29
Location : Intr-un loc mai mult sau mai putin comod

Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:48 am

Ridica din umeri turnandu-si gin
-Nu, nu deranjati monsigniore, zambi scurt dand paharul pe gat. Isi daud seama ca daca se misca e relativ ametita
"Si totusi inca treaza"
Back to top Go down
Sponsored content





Noaptea in bar Empty
PostSubject: Re: Noaptea in bar   Noaptea in bar I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Noaptea in bar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Haunted Academy :: Academy :: Cluburi-
Jump to: