Haunted Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haunted Academy

Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Suferintele unui demon...

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:27 am

Stau intr-un pat,parasit.Imi plang soarta si sentimentele de vina nu-mi dau pace din nou.Ma urasc pe mine si tot ce este in jurul meu.Urasc mai ales iubirea si jur ca nu o sa ma mai indrgostesc niciodata.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:29 am

Aparu in conturul ferestrei deschise, tinandu-se de fereastra.
-Tu ce-ai patit? intreba, ridicand o spranceana, cand il vazu pe baiat.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:40 am

-Ranile vechi care nu se vindeca...i-am raspuns privind-o apoi mi-am sters lacrima de sange.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:41 am

Zambi usor in directia lui, sarind inauntru.
-Daca ai nevoie de ceva, spune doar. zise fata mentinandu-si zambetul.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:45 am

-Nu stiu de ce as putea avea nevoie.Cred ca de o noua infatisare,un alt trecut,alta mentalitate,alta inima.Una care sa nu mai iubeasca niciodata.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:48 am

-De ce crezi ca iubirea e asa de rea? intreba fata asezandu-se pe un scaun langa pat.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:49 am

-Pentru ca nu merita sa iubesti.Iubirea este cel mai mare blestem .
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:51 am

Fata zamb usor, in semn ca intelege.
-Iubirea uneori te face sa suferi foarte mult...Dar alteori, ea e cea care te pune pe picioare si iti da forta sa mergi mai departe. Iubirea e un sentiment ciudat..! chicoti ea pe sfarsit.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:54 am

-Mda,foarte ciudat.Am incercat sa-mi zmulg inima din piept dar mi-am dat seama ca asta nu ajuta prea mult...
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:56 am

Casca ochii de uimire, ingrozita de spusele baiatului.
-Nu te ajuta deloc! Incearca sa nu te mai gandesti la trecut si la ceea ce te face sa suferi si treci mai departe! Nu vei face fata daca tot asa te comporti...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:59 am

-Nu pot sa uit de trecut,sunt legat de el intr-un fel sau altu...crezi ca nu vreau sa dau dracu totul?
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:04 am

-N-am zis sa-l uiti...am zis sa nu te mai gandesti la el. Sunt sigura ca poti sa te gandesti la alte lucruri...!
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:05 am

-Usor de zis,greu de facut....Ma simt vinovat pentru tot.ma urasc pentru tot....
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:06 am

-Atunci fa lucruri care sa nu te faca sa te simti vinovat. Cauta persoane in care sa ai incredere si care sa te faca sa te simti bine...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:08 am

Am ras usor.
-Nu exista asa ceva.Nu o sa mai am incredere in nimeni.M-am saturat de tradare....
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:14 am

-Nu toate persoanele sunt tradatoare. raspunse ea zambind usor. Am avut si eu parte de persoane care m-au tradat si ranit, dar am reusit sa trec peste...cu greu, de-altfel, dar am trecut.
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:16 am

-Poate.In orice caz,ma simt ciudat de bine cand vorbesc cu tine.Multumesc.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:17 am

Isi intoarse privirea spre el zambindu-i cald.
-Imi face placere! raspunse ea. Sper ca te simti mai bine acum...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:19 am

-Ma simt foarte bine.Faci lumea sa se simta bine.Este un dar sa sti.Nu toata lumea poate sa faca asta.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:23 am

Zambi cald in directia lui, rosind usor de la remarca lui.
-Ah! Inca nu iti stiu numele...Iarta-ma ca am uitat...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:25 am

-No problem.Sunt Randy.mi-am intins mana prieteneste.Tu,domnisoara cum te numesti?am intrebat-o zambind de data asta din toata inima.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:26 am

-Ethna! raspunse ea prinzand mana si strangand-o usor. Ma bucur sa te cunosc, Randy!
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:33 am

-De asemenea.Ce nume frumos si interesant.Ce culoare de trandafir iti place?am intrebat-o zambind.
Back to top Go down
Yonemi Ethna

Yonemi Ethna


Posts : 50
Join date : 2009-08-29

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:37 am

-Alb. raspunse ea, luand o suvita din parul ei si incepand sa se joace cu ea. E pur si curat. Mi-ar placea ca toate lucrurile sa fie pure...dar in zadar sper...
Back to top Go down
Sexual Toy




Posts : 136
Join date : 2009-08-29
Age : 32

Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:40 am

-Da,este in zadar...nu o sa fie asa niciodata.Se spune ca speranta moare ultima dar eu nu cred in ea.
I-am intins un trandafir alb.
-Poftim....
Back to top Go down
Sponsored content





Suferintele unui demon... Empty
PostSubject: Re: Suferintele unui demon...   Suferintele unui demon... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Suferintele unui demon...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Haunted Academy :: Academy :: Infirmeria-
Jump to: